ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ БЕТОНУ ПЕРЕД ЗАЛИВКОЮ

При зведенні бетонних і залізобетонних конструкцій, що піддаються в процесі експлуатації дії води і (або) агресивних середовищ для їх гідроізоляції, доцільно при приготуванні бетонної суміші використовувати гідроізоляційну добавку «Пенетрон Адмікс».

Гідроізоляційна добавка «Пенетрон Адмікс» дозволяє отримати особливо щільний бетон з високою маркою по водонепроникності і морозостійкості. При цьому даний бетон набуває властивість «самолікування» тріщин розкриттям до 0,4 мм. Гідроізоляційна добавка «Пенетрон Адмікс» може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі з будь-якими іншими добавками, що забезпечують необхідні властивості бетонної суміші. Дозування добавки «Пенетрон Адмікс» становить 1% від маси цементу в бетонної суміші або 4 кг «Пенетрон Адмікс» на 1 м3 бетону.

Укладання бетонної суміші виробляється згідно СП 70.13330 «Несучі та огороджувальні конструкції. Актуалізована редакція СНіП3.03.01-87 ». При бетонуванні необхідно забезпечити гідроізоляцію швів бетонування, стиків за допомогою гідроізоляційного джгута «Пенебар» і «Скоби кріплення металевої».

Застосування гідроізоляційної добавки «Пенетрон Адмікс» спільно з гідроізоляційним джгутом «Пенебар» і «Скобою кріпильної металевої» дозволяє виключити застосування будь-якого іншого виду гідроізоляційних матеріалів.