Принцип дії системи ПЕНЕТРОН 

ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ З PENETRON

Проникаюча гідроізоляція для бетону - це будівельна суміш, призначена для захисту будівель від зайвої вологи. Вона складається з цементу, піску і хімічних домішок. Суміш просочує бетон вглиб до декількох десятків сантиметрів, що надійно оберігає його від опадів, підвищеної вологості та інших рідин, збільшуючи термін служби. Тому проникаюча гідроізоляція активно використовується в промисловому, комерційному і приватному будівництві.

Проникаюча гідроізоляція не схильна до механічного зносу, оскільки гідроізоляційних властивостей набуває сам бетон. Термін служби гідроізоляції дорівнює терміну служби бетону!

Використання проникаючої гідроізоляції є більш технологічним. Так як немає необхідності повністю просушувати бетон. Завдяки проникаючим властивостям Пенетрону, бетонну конструкцію можна обробляти з будь-якого боку, іншими словами при обробці фундаменту немає необхідності його відкопувати.

Проникаюча гідроізоляція Пенетрон володіє унікальними властивостями самолікування наскрізних тріщин, пор і інших дефектів з розкриттям не більше 0,4 мм., які неминуче з'являються на будь-яких бетонних конструкціях при експлуатації. Якщо в новоутворені пори бетону починає просочуватися вода, то поновлюється зростання кристалів.

Матеріали сертифіковані для використання в системі господарсько-питного водопостачання.

Пенетрон - лікує бетон!

Пенетрон дає поступове підвищення водонепроникності бетону до W20 (2 МПа) і вище. Наприклад, при випробуванні на водонепроникність бетонних зразків з гідроізоляційною добавкою. Пенетрон з ефектом самолікування тріщин відбувається збільшення марки по водонепроникності з W4 до W10 через наступні 28 днів і з W14 до W20 протягом 90 діб. Пенетрон не впливає на основні фізичні параметри бетонної суміші: рухливість, міцність, терміни схоплювання і т. д., за винятком водонепроникності. Оброблений Пенетроном бетон зберігає паропроникність.